SUKCES W KONKURSIE PLASTYCZNO-LITERACKIM „KOSTKA ZNACZY WIĘCEJ”

W dniu 19.10.2018 r. w Szkole Podstawowej Nr 2 im. św. Stanisława Kostki w Trzebosi odbyło się uroczyste podsumowanie gminnego konkursu plastyczno-literackiego „Kostka znaczy więcej”. Uczestniczyło w nim pięcioro uczniów z klasy VI naszej szkoły, którzy wykonali prace literackie. Pisali listy do św. Stanisława Kostki lub przeprowadzali wywiady prasowe z Patronem Roku 2018. Prace naszych uczniów zostały docenione przez jury konkursu i nagrodzone wspaniałymi upominkami.

konkurs

Zwycięzcami konkursu zostali:

Weronika Bieńko – I miejsce;

Wojciech Rumak – I miejsce;

Mateusz Tasior – II miejsce;

Kinga Urban – II miejsce;

Michał Winiarski – II miejsce.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

konkurs

Powyżej laureaci z naszej szkoły.

Małgorzata Krupa