Urodzinowa kartka pocztowa dla Misia Uszatka

25 listopada w większości szkół i przedszkoli obchodzony jest Dzień Pluszowego Misia. W naszej szkole z okazji tego święta zorganizowany został konkurs pod hasłem ,,POCZTÓWKA URODZINOWA”. Konkurs ten adresowany był dla uczniów klasy I, II oraz O i polegał na wykonaniu dowolną techniką kartki pocztowej z okazji urodzin Misia Uszatka. Każdy z uczestników wykonał jedną pocztówkę i wrzucił ją do specjalnej skrzynki. Wszyscy uczestnicy niecierpliwością czekali na rozstrzygnięcie i ogłoszenie wyników. W dniu 28 listopada miało miejsce uroczyste wręczenie nagród zwycięzcom . Gościem specjalnym tego dnia był sam Miś, który wręczył dyplomy i nagrody wyróżnionym uczniom.

Wśród nich znaleźli się:

,, O,, 

I miejsce OLIWIA SZCZYGIEŁ

II miejsce ZUZANNA MOTYL

III miejsce KACPER KOTULA

KLASA I

I miejsce WIKTORIA BUCZAK

II miejsce NADIA HOŁUBEK

III miejsce GABRIEL UKOWSKI

KLASA II

I miejsce NICOLA SIDOR

II miejsce OLIWIA PARTYKA

III miejsce ADAM BOGUŃ

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękuję za wzięcie udziału w konkursie. 

Agnieszka Ryglewicz