Zapytanie ofertowe – Laboratoria przyszłości

ZAPYTANIE OFERTOWE Nr ZST-1/2021

1.  Zamawiający/Odbiorca:

Zespół Szkół w Trzebusce, Trzebuska 196, 36-050 Sokołów Młp., NIP: 517-039-29-64, tel. 17 7729 051

Adres e-mail: trzebuska.szkola@gmail.com,  strona internetowa: www.szkolatrzebuska.edu.pl  i https://szkolatrzebuska.naszbip.pl/

Wszelką korespondencję związaną z niniejszym postępowaniem należy przekazywać pod w/w adres.

Opis przedmiotu zamówienia: Zakup i dostawa narzędzi, wyposażenia oraz pomocy dydaktycznych dla Zespołu Szkół w Trzebusce  w ramach realizacji programu „Laboratoria przyszłości” . Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do niniejszego zapytania ofertowego. Zamawiający zastrzega sobie prawo do unieważnienia postępowania bez podania przyczyny.

Termin wykonania zamówienia:  do 31.12.2021r.

Miejsce wykonania przedmiotu zamówienia: Siedziba Zamawiającego, tj. Trzebuska 196, 36-050 Sokołów Młp.

Kryterium wyboru oferty: Najniższa cena. Cena określona w ofercie powinna obejmować wszystkie koszty związane z realizacją przedmiotu zamówienia.

Załączniki:

1. Zapytanie ofertowe