VII Międzygminny Dzień Dziecka w Zespole Szkół w Trzebusce

Pierwsza niedziela czerwca jest szczególnie wyczekiwana przez uczniów Zespołu Szkół w Trzebusce oraz sąsiednich miejscowości. W tym dniu na obiektach sportowych naszej szkoły co roku odbywa się Międzygminny Dzień Dziecka. Jego organizatorzy zawsze dbają o to, aby była to niedziela inna niż zwykle, pełna niezapomnianych wrażeń.

VII Międzygminny Dzień Dziecka odbył się 2 czerwca 2019 r. Organizatorami imprezy byli: Burmistrz Gminy i Miasta Sokołów Młp., Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Sokołowie Młp. oraz Zespół Szkół w Trzebusce. Tuż po godzinie 15 gospodarz obiektu Dyrektor Edward Buczak serdecznie powitał przybyłych gości a Burmistrz Gminy i Miasta Sokołów Młp. Andrzej Ożóg dokonał uroczystego otwarcia imprezy. Swą obecnością zaszczycili także: zastępca Burmistrza Gminy i Miasta Sokołów Młp. Grzegorz Kwiecień, radni Powiatu Rzeszowskiego: Tadeusz Chmiel, Stanisław Kula, przewodniczący Rady Miejskiej w Sokołowie Młp. Henryk Kraska oraz radni: Sławomir Ożóg, Bogdan Sidor, Paweł Rusin,  Marian Krzyśko, prezes Rady Wojewódzkiej LZS Józef Krzywonos, sekretarz Rady Krajowej LZS Andrzej Matejski, przewodniczący Związku Polaków w Polsce i Świecie Zygfryd Węglarz z małżonką Anną oraz przedstawiciele sponsorów.

dzień dziecka

Pogoda dopisywała, więc nie brakowało sił, energii i humoru do wspólnej zabawy i mierzenia się w konkurencjach  sportowych: rzucie lotką do tarczy, piłeczką palantową do celu, strzałach na bramkę dla dzieci i dorosłych, biegach w workach, rzutach ringiem do celu. Kolejnym punktem imprezy był program rozrywkowy dla dzieci prowadzony przez „Studio Fama” z Dębicy. Następnie najmłodsi bawili się wraz z animatorkami ze „Stacji Zabaw” z Sokołowa Młp. Na zakończenie imprezy do tańca przygrywała kapela „Raniżowianie”.

Ponadto na dzieci czekały dmuchane zjeżdżalnie, loteria fantowa, malowanie twarzy, ogromne bańki mydlane czy przejażdżka na koniu. Zadbano także o smaczne przekąski. Wszyscy mogli skosztować pysznej grochówki, potraw z grilla, waty cukrowej czy popcornu lub ochłodzić się lodami i zimnymi napojami.

dzień dziecka

Gorąco dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tego, że tegoroczny Dzień Dziecka był kolejnym wspaniałym wydarzeniem w naszej szkole. Szczególne podziękowania kierujemy do niezawodnych sponsorów: pana Andrzeja Ożoga, pani Grażyny Pacyny-Tasior, pana Zbigniewa Kozaka, pani Agaty Dec, pana Kazimierza Draka, pana Bogdana Pustkowskiego, pana Tadeusza Chmiela, pana Józefa Krzywonosa, pana Kamila Tasiora, pani Danuty Lachtary, pana Krzysztofa Stanka, pana Grzegorza Prucnala, pana Stanisława Kuli, pani Renaty Sondej i pana Bogdana Łyczko.

dzień dziecka

Mamy nadzieję, że każde dziecko z okazji swojego święta czuło się wyjątkowo i miło będzie go wspominać. Oby takich słonecznych dni, pełnych radości, pogody ducha i roześmianych serc naszych kochanych pociech, było jak najwięcej. Moc gorących życzeń dla wszystkich  dzieci i do zobaczenia już za rok!

Marta Janiec

Małgorzata Krupa

KLIKNIJ⇒ GALERIA ZDJĘĆ  aparat