STYPENDIA BURMISTRZA GMINY I MIASTA SOKOŁÓW MŁP. WRĘCZONE!

22.06.2023 r. w MGOSiR w Sokołowie Młp. odbyła się uroczystość wręczenia stypendiów Burmistrza Gminy i Miasta Sokołów Małopolski uczniom szkół podstawowych, którzy osiągnęli najwyższe wyniki w nauce lub zostali laureatami/finalistami kuratoryjnych konkursów przedmiotowych w roku szkolnym 2022/23.

Wymaganą średnią 5,40 dla klas V-VI uzyskali następujący uczniowie z naszej szkoły: Milena Ożóg – kl. V, Gabriela Tasior – kl. V oraz Wojciech Sieczkowski – kl. VI.

Minimalna wymagana średnia dla klas VII-VIII to 5,30 – może się nią pochwalić Szymon Ożóg – kl. VIII.

Pamiątkowymi statuetkami wyróżniono też 5 uczniów, którzy osiągnęli najwyższe średnie z poszczególnych klas z gminy. Wśród najlepszych znalazła się nasza uczennica Milena Ożóg z najwyższą średnią wśród piątoklasistów.

Serdecznie gratulujemy wszystkim stypendystom a także rodzicom i nauczycielom, którzy pomogli im osiągnąć tak spektakularny sukces.