Spektakl dla najmłodszych pt. „Najpiękniejszy prezent”

W okresie przedświątecznym w naszej szkole, dla dzieci z przedszkola, zerówki i uczniów z klasy I, wystąpił Teatr Eden z przedstawieniem pt. „Najpiękniejszy prezent.”

Spektakl opowiada historię Piotrusia, który z niecierpliwością wyczekuje Świąt Bożego Narodzenia. Ma je spędzić z ukochaną mamą, która na co dzień jest bardzo zajęta. Okazuje się jednak, że za namową szefa mamusia pędzi do pracy i wróci dopiero po Świętach. Piotruś nie chciał żadnych pięknych i drogich zabawek pod choinkę, chciał tylko żeby jego zapracowana mama poświęciła mu odrobinę czasu i uwagi. Marzenie dziecka spróbują spełnić błyskotliwi pomocnicy Św. Mikołaja.

Przedstawienie pełne zwrotów akcji przypominało wszystkim, że najcenniejsze co możemy ofiarować drugiemu człowiekowi to wspólnie spędzony czas, szczególnie podczas Świąt.

Alicja Sudoł