PANI MARIO… DZIĘKUJEMY!

W tym roku zaczęliśmy pracę bez jednej z pań. Tej, która przez wiele lat uczyła bez wyjątku wszystkich uczniów naszej szkoły. W ostatnich latach nie spotkali się z nią tylko ci, którzy rozpoczynali naukę u nas od klasy I, a do zerówek lub przedszkoli uczęszczali gdzie indziej. Ta pani była pierwszą nauczycielką w życiu wielu pierwszoklasistów, zerówkowiczów lub przedszkolaków. Znają ją rodzice i dziadkowie, bo spotykali się z nią na wywiadówkach, imprezach szkolnych, wycieczkach i choinkach.
Dla podopiecznych uśmiechnięta, dla rodziców konkretna, dla siebie wymagająca, dla współpracowników rzeczowa. Zawsze pracowała z dużą odpowiedzialnością. Uczyła w naszej szkole przez 42 lata i dzisiaj pani Maria Kołodziej cieszy się zasłużoną emeryturą. Życzymy jej dobrych dni w zdrowiu, wiele radości i optymizmu.
Pani Mario… dziękujemy!!!

Jolanta Szczygieł