Medale z okazji 250-lecia KEN

14 października 1773 roku z inicjatywy króla Stanisława Augusta Poniatowskiego została powołana do istnienia Komisja Edukacji Narodowej. W 2023 roku obchodzimy więc 250. rocznicę tego niezwykle ważnego dla oświaty wydarzenia. Z tej okazji uczniowie klasy VI, korzystając z programu Tinkercad przygotowali okolicznościowe medale w 3D, które zostały wręczone wszystkim pracownikom Zespołu Szkół w Trzebusce podczas uroczystej akademii 13 października 2023 r. Obdarowani podziwiali precyzję wykonania, lekkość a zarazem niezwykłą trwałość tych oryginalnych pamiątek, które mogły zostać przygotowane w szkolnej pracowni dzięki drukarce 3D, zakupionej w ramach programu Laboratoria Przyszłości.

#LaboratoriaPrzyszłości #LaboratoriaPrzyszlosci #druk3D

Marta Janiec

Małgorzata Krupa