ŁOWIENIE NAGRÓD

Wędkarstwo to pasja wielu osób. Najczęściej są one zrzeszone w kołach wędkarskich. Najbliżej  naszej szkoły funkcjonuje koło w Sokołowie Młp.

Właśnie ono co roku ogłasza konkurs „Moja przygoda z wędką”. Uczestnicy mają za zadanie przygotować prace literackie i plastyczne,  które opowiadają o wędkarskich przygodach. I właśnie my staramy się co roku w nim uczestniczyć. W tej edycji z naszej szkoły udział wzięła klasa II i IV.

Czwartoklasiści posłużyli się techniką wycinanki i wydzieranki, a drugoklasiści wykonali obrazki kredkami i posłużyli się frotażem. Przedstawili wędkarzy na morzu, nad rzeką i obok przydomowego stawu, w czasie dnia, nocą i o zachodzie słońca. Piątka uczniów naszej szkoły została nagrodzona. Wśród młodszych uczniów laureatkami zostały: Milena Niemiec i Oliwia Piela, a wśród starszych powiodło się Aleksandrze Baran, Alicji Urban i Mateuszowi Szczygłowi. Wszyscy otrzymali atrakcyjne nagrody rzeczowe. Gratulujemy!

Jolanta Szczygieł