Konkurs „Moja miejscowość i region są piękne” rozstrzygnięty!

W dniu 4 kwietnia 2019 r. w Zespole Szkół Nr 2 w Nienadówce odbył się uroczysty finał XVI edycji wojewódzkiego konkursu plastyczno-literackiego „Moja miejscowość i region są piękne”. Brało w nim udział ośmioro uczniów z klas I – VIII naszej szkoły, którzy w pracach konkursowych przedstawiali szkołę swoich babć i dziadków oraz tworzyli fotoreportaż na temat lokalnego patriotyzmu.

Miło nam poinformować, że prace naszych uczniów zasłużyły na uznanie jurorów. Uczniowie z kl. I (opiekun Anna Skrzypek) zostali nagrodzeni za prace plastyczne. Byli to:

– Aleksandra Baran;

– Wiktoria Buczak;

– Wiktor Grabowski;

– Nadia Hołubek.

Uczniowie z kl. VI (opiekun Małgorzata Krupa) otrzymali nagrody i wyróżnienia za prace literackie:

– Wojciech Rumak – III miejsce;

– Weronika Bieńko – wyróżnienie;

– Barbara Sieczkowska – wyróżnienie.

W kategorii klas starszych wyróżnienie zdobyła uczennica z kl. VIII Alicja Boguń, która przeprowadziła wywiad ze swoją babcią. Opiekunem jej pracy była pani Marta Janiec.

Niezapomnianym przeżyciem dla wszystkich uczestników konkursu był pokaz tańca towarzyskiego w wykonaniu dwóch par ze Szkoły Tańca Sportowego „Aksel” w Rzeszowie. Oprócz pamiątkowych dyplomów uczniowie otrzymali także wspaniałe nagrody. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

A. Skrzypek, M. Janiec, M. Krupa