Dzień Mamy i Taty w Trzebusce

W środę 29 maja br. przedszkolaki oraz uczniowie klas 0, I i II Zespołu Szkół w Trzebusce uroczyście uczciły obchody Dnia Mamy i Taty. Z tej okazji pod kierunkiem swoich wychowawców przygotowały dla swoich rodziców program słowno-muzyczny. Dzieci w obecności zaproszonych gości recytowały wiersze, śpiewały piosenki oraz przedstawiły inscenizację pt. „Prezent dla Mamy” – a wszystko to, by uczcić kochanych Rodziców i w ten sposób okazać im, jak są dla nich ważni i cenni.

dzień mamy i taty

Była to też okazja do zaprezentowania umiejętności i talentów oraz tegorocznych osiągnięć. Mali aktorzy zostali nagrodzeni zasłużonymi brawami. Po zakończeniu części artystycznej rodzice otrzymali upominki, słodkie buziaki oraz najserdeczniejsze życzenia płynące z małych serduszek swoich dzieci.

dzień mamy i taty

Sudoł Alicja

KLIKNIJ⇒ GALERIA ZDJĘĆ  aparat