Dzień Babci i Dziadka

22 stycznia o godz. 12.00 odbyła się w naszej szkole wspaniała uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Zaproszeni goście, na czele z Panem Burmistrzem Andrzejem Ożogiem, licznie zjawili się by wziąć udział w obchodach tego święta.

Dzieci z przedszkola, zerówki oraz klasy I i II, pod kierunkiem swoich wychowawców, przygotowały specjalny program artystyczny, recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły.
dzień babci i dziadka
W ten sposób wnuczęta wyraziły swoją miłość i wdzięczność dla swoich dziadków. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a czcigodni goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem, niejednej babci i dziadkowi zakręciła się łza w oku. Na koniec występu wszyscy odśpiewali gromkie „Sto lat”.
Następnie dzieci wręczyły swoim ukochanym babciom i dziadkom przygotowane samodzielnie upominki i laurki z pięknymi życzeniami.

Sudoł Alicja

 KLIKNIJ⇒ GALERIA ZDJĘĆ  aparat